NORD

Firma NORD od 2009 roku zajmuję się kwalifikacjami i serwisem łaźni do uwalniania, kwalifikacjami i serwisem chromatografów cieczowych, kwalifikacjami spektrofotometrów oraz szkoleniami i konsultacjami dla laboratoriów.

W ramach kwalifikacji łaźni do uwalniania wykonujemy kwalifikację mechaniczną MQT oraz uwalnianie na tabletkach Prednisone  zgodnie z wytycznymi USP czyli PVT.
W ramach kwalifikacji HPLC wykonujemy OQ oraz PQ, testy weryfikujące przed kwalifikacją i konserwację wraz z wymianą części.

Szkolenia i konsultacje z całego obszaru laboratorium, np. szkolenie z dobrej praktyki uwalniania, szkolenia z HPLC na różnym poziomie zaawansowania, szkolenia z walidacji metod analitycznych, transferu metod analitycznych oraz szereg różnych konsultacji. Prowadzimy szkolenia obejmujące teorię oraz praktyczne warsztaty. Szkolenia przygotowujemy pod indywidualne potrzeby laboratorium.

Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle farmaceutycznym.
Swoją karierę rozpoczynaliśmy jako analitycy w laboratorium farmaceutycznym, dzięki czemu w usługach świadczonych przez firmę NORD łączymy podejście analityczne z serwisowym.
Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty upoważniające do wykonywania serwisu i kwalifikacji, pracujemy na certyfikowanych wzorcach oraz narzędziach.

Współpracujemy z koncernami farmaceutycznymi, branżą kosmetyczną oraz spożywczą w całej Polsce.
Zapraszamy do współpracy

Kontakt  –  nord@nord.info.pl lub nglab@nglab.pl