O firmie

Działamy na rynku od 1997 roku, przed 2015 rokiem pod nazwą ERWEKA Poland Sp. z o.o. Za nami długoletnie doświadczenie w zakresie współczesnych laboratoriów, ich wyposażenia oraz oczekiwań użytkowników.

Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i instrumentów producentów zagranicznych: ERWEKA GmbH, TSI Icorporated, LUM GmbH, Torpac. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę o współpracę z innymi producentami. Firmy, których jesteśmy przedstawicielami należą do ścisłej światowej czołówki w dziedzinie produkcji aparatury dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego i wielu innych. Współpracujemy z jednostkami naukowymi, współuczestniczymy w projektach, które oparte są na badaniach wykonywanych przy pomocy oferowanej przez nas aparatury laboratoryjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia gwarantowały użytkownikom odpowiedni poziom precyzji, były wygodne w obsłudze oraz nacechowane były najwyższym poziomem niezawodności. Cenne uwagi od użytkowników przekazujemy do ich producentów .

Poza dystrybucją oferujemy opiekę serwisową, dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz usługi serwisowe w zakresie IQ/OQ/PVT.

Nasi przedstawiciele posiadają doświadczenie potwierdzone przez producentów, których jesteśmy dystrybutorem.